0 prekės pirkinių krepšelyje
  • Pirkinių krepšelis tuščias.

Dovanos International Shipping

SĖKLOS, ĮRANKIAI, TRĄŠOS

15,00 €

2011 metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ pradėjo rinkti paramą Zambijos vaikams. Už pirmaisiais metais surinktą paramą buvo nupirkta sėklų skurdžiausių Zambijos šeimų daržams įkurti bei mokyti šeimas daržininkystės pagrindų. Įvertinus situaciją 2013-aisiais, matyti, jog Zambijos šeimų pasėliai dar labiau išsiplėtė, o vietiniai labai vertina tokią paramą bei patys kiek tik galėdami dirba ir stengiasi dėl geresnio savo bei savo šeimų gyvenimo. Įsivaizduokite, koks rezultatas būtų, jei Zambijos šeimoms dovanotume ne tik sėklų, bet ir įrankių ar trąšų!

Zambija – šalis, nuolatos kankinama ligų, alkio ir skurdo. Šios negandos skaudžiai paliečia čia gyvenančius vaikus, kurie sudaro net 51 proc. visų šalies gyventojų. Kiekvieną dieną Zambijos vaikams tenka susidurti su sunkiai įveikiamomis problemomis: 47 proc. vaikų kenčia nuolatinį maisto trūkumą, 0,5 milijono gyvena gatvėse be tėvų, o daugiau nei 1 milijonas vaikų neturi galimybės ir tinkamų sąlygų lankyti mokyklą.

Kategorija: .

Produkto aprašymas

Nustebinkite draugą malonia staigmena!

Už kiekvieną vaikui padovanotą dovaną, vienam Jūsų draugui išsiųsime atviruką! Paspaudę mygtuką DOVANOTI, galėsite pasirinkti atviruko viršelį bei sveikinimo tekstą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Add Review

Add Review

Kitos dovanos, kurios Jums galėtų patikti