0 prekės pirkinių krepšelyje
  • Pirkinių krepšelis tuščias.

Dovanos International Shipping

SĄSIUVINIŲ RINKINYS

4,00 €

Kiek daug įvairių pamokų vaikai lanko mokykloje… ir kiekvienai iš jų reikia atskiro sąsiuvinio – tai langeliais, tai linijomis, vienoms pamokoms reikia sąsiuvinio 12-os lapų, kitoms – 32-jų… Vargingai gyvenančios šeimos ne visuomet sugeba aprūpinti savo vaikus net paprasčiausiomis mokyklinėmis prekėmis, todėl vaikams tenka rašyti visų pamokų užrašus į vieną sąsiuvinį arba tiesiog į padrikus lapus. Padovanodami vaikams sąsiuvinių rinkinį leisite jiems jaustis pilnaverčiais mokiniais ir skatinsite jų motyvaciją tobulėti.

Visuomeninė organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ yra įkūrusi 32 vaikų dienos centrus vaikams, augantiems skurdą patiriančiose ar socialinių problemų turinčiose šeimose. Didžiąja dalimi žmonių aukomis išlaikomuose dienos centruose vaikai gali ramiai paruošti pamokas, pavalgyti, užsiimti prasminga, įdomia ir lavinančia veikla.

Kategorijos: , .

Produkto aprašymas

Nustebinkite draugą malonia staigmena!

Už kiekvieną vaikui padovanotą dovaną, vienam Jūsų draugui išsiųsime atviruką! Paspaudę mygtuką DOVANOTI, galėsite pasirinkti atviruko viršelį bei sveikinimo tekstą.

Kitos dovanos, kurios Jums galėtų patikti