0 prekės pirkinių krepšelyje
  • Pirkinių krepšelis tuščias.

Dovanos International Shipping

DRABUŽIAI

18,00 €

Zambijos vaikai dažniausiai mėnesių mėnesiais nešioja tuos pačius nutrintus ir suplyšusius drabužius. Jų tėvai neturi galimybės nupirkti ar pasiūti naujų drabužių arba tiesiog pakeisti jų į kitus, todėl vaikams tenka nešioti tuos pačius drabužius iki tol, kol jie visiškai susidėvi. Jūs galite padėti Zambijos vaikams apsirengti švariais ir tvarkingais drabužiais, o taip pat apsiauti batus, kurie apsaugotų jų kojas nuo karštos ir akmenuotos Zambijos žemės.

Zambija – šalis, nuolatos kankinama ligų, alkio ir skurdo. Šios negandos skaudžiai paliečia čia gyvenančius vaikus, kurie sudaro net 51 proc. visų šalies gyventojų. Kiekvieną dieną Zambijos vaikams tenka susidurti su sunkiai įveikiamomis problemomis: 47 proc. vaikų kenčia nuolatinį maisto trūkumą, 0,5 milijono gyvena gatvėse be tėvų, o daugiau nei 1 milijonas vaikų neturi galimybės ir tinkamų sąlygų lankyti mokyklą.

Kategorijos: , .

Produkto aprašymas

Nustebinkite draugą malonia staigmena!

Už kiekvieną vaikui padovanotą dovaną, vienam Jūsų draugui išsiųsime atviruką! Paspaudę mygtuką DOVANOTI, galėsite pasirinkti atviruko viršelį bei sveikinimo tekstą.

Kitos dovanos, kurios Jums galėtų patikti