0 prekės pirkinių krepšelyje
  • Pirkinių krepšelis tuščias.

Dovanos International Shipping

DRABUŽIAI

26,00 €

Skurdą patiriančios ar turinčios socialinių problemų šeimos neturi galimybių savo vaikams suteikti pilnavertį gyvenimą. Dauguma vaikų neturi tvarkingų drabužių ir batų, kas nepasiturinčių šeimų vaikams suteikia daug kompleksų. Jie jaučiasi prastesni už kitus. Padovanodami vaikams drabužių, suteiksite jiems galimybę jaustis pilnaverčiais draugų rate ir mokyklos aplinkoje. Juk taip smagu gauti dovanų naują drabužį! Pavyzdžiui, kelnes – ne kažkieno atiduotas, ne iš padėvėtų drabužių parduotuvės, o visiškai naujas. Padovanokite šią dovaną  – apgaubkite vaiką šiluma.

Visuomeninė organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ yra įkūrusi 32 vaikų dienos centrus vaikams, augantiems skurdą patiriančiose ar socialinių problemų turinčiose šeimose. Didžiąja dalimi žmonių aukomis išlaikomuose dienos centruose vaikai gali ramiai paruošti pamokas, pavalgyti, užsiimti prasminga, įdomia ir lavinančia veikla.

Kategorijos: , .

Produkto aprašymas

Nustebinkite draugą malonia staigmena!

Už kiekvieną vaikui padovanotą dovaną, vienam Jūsų draugui išsiųsime atviruką! Paspaudę mygtuką DOVANOTI, galėsite pasirinkti atviruko viršelį bei sveikinimo tekstą.

Kitos dovanos, kurios Jums galėtų patikti