0 prekės pirkinių krepšelyje
  • Pirkinių krepšelis tuščias.

Esame, kad padėtume vaikams

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ jau 26 metus padeda vaikams, kuriems būtina socialinė, psichologinė ir materialinė parama. Tik turėdami tokių žmonių kaip Jūs pasitikėjimą ir pagalbą, mes galime kurti ilgalaikius teigiamus pokyčius vaiko ir jo šeimos gyvenime.

Lietuvoje yra apie 20 000 vaikų, kurie kasdien susiduria su nevaikiškomis problemomis – nuolatiniu maisto trūkumu, labai prastomis gyvenimo sąlygomis, fiziniu ir psichologiniu smurtu šeimoje bei mokykloje. Kiekvieną dieną dirbame tam, kad padėtume šiems vaikams įveikti jų kasdienius iššūkius, kad kiek įmanoma užtikrintume saugią, sveiką ir pilnavertę aplinką vaiko vystymuisi.

Džiaugiamės galėdami įgalinti šeimas padėti pačioms sau.

Tik dėl jūsų tolerantiškumo ir supratingumo mes galime padėti ir nuolatinį skurdą Zambijoje patiriantiems vaikams. 47 proc. Zambijos vaikų nuolat badauja, o kas dešimtas vaikas miršta nuo lengvai pagydomų ligų. Jūsų padovanota ožka ne vienerius metus gali išmaitinti Zambijos daugiavaikę šeimą, o laiku duotas šaukštas antibiotikų gali išgelbėti Zambijos vaiko gyvybę.

Išrinkite dovaną vaikui!

CAM00023

Padėka

Rasa2

Ačiū, kad savo rūpesčiu bei šiluma apgaubiate ne tik savo artimiuosius, bet ir vaikus, kuriems, dėl tam tikrų, dažniausiai nuo jų net nepriklausančių gyvenimo aplinkybių, dabar labai sunku. Ačiū už Jūsų nuoširdumą ir supratingumą.

Rasa Dičpetrienė